IV LIGA ŚLĄSKA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
KONTAKT
ARCHIWUM
 

 

TERMINARZ
 
Kolejka 1 - 10-11 sierpnia
Drzewiarz Jasienica 2-2 GTS Bojszowy  
Jedność 32 Przyszowice 1-2 Krupiński Suszec  
Iskra Pszczyna 6-3 Unia Racibórz  
GKS II Katowice 2-0 AKS Mikołów  
Spójnia Landek 2-6 Góral Żywiec  
Gwarek Ornontowice 1-0 Podlesianka Katowice  
Górnik Pszów 2-6 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
KS Wisła 2-2 Forteca Świerklany  
Kolejka 2 - 14 sierpnia
GTS Bojszowy 4-1 Forteca Świerklany  
Podlesianka Katowice 1-1 Górnik Pszów  
Góral Żywiec 2-1 Gwarek Ornontowice  
AKS Mikołów 1-0 Spójnia Landek  
Unia Racibórz 1-1 GKS II Katowice  
Krupiński Suszec 0-0 Iskra Pszczyna  
Drzewiarz Jasienica 1-3 Jedność 32 Przyszowice  
KS Wisła 0-5 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Kolejka 3 - 17-18 sierpnia
Jedność 32 Przyszowice 1-1 GTS Bojszowy  
GKS II Katowice 1-3 Krupiński Suszec  
Spójnia Landek 0-4 Unia Racibórz  
Gwarek Ornontowice 3-1 AKS Mikołów  
Górnik Pszów 2-1 Góral Żywiec  
KS Wisła 4-4 Podlesianka Katowice  
Forteca Świerklany 0-3(wo) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Drzewiarz Jasienica 1-2 Iskra Pszczyna  
Kolejka 4 - 24-25 sierpnia
GTS Bojszowy 0-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Podlesianka Katowice 1-0 Forteca Świerklany  
Góral Żywiec 0-0 KS Wisła  
AKS Mikołów 0-6 Górnik Pszów  
Unia Racibórz 1-5 Gwarek Ornontowice  
Krupiński Suszec 2-0 Spójnia Landek  
Drzewiarz Jasienica 2-1 GKS II Katowice  
Jedność 32 Przyszowice 1-4 Iskra Pszczyna  
Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września
Iskra Pszczyna 0-1 GTS Bojszowy  
GKS II Katowice 6-0 Jedność 32 Przyszowice  
Spójnia Landek 1-1 Drzewiarz Jasienica  
Gwarek Ornontowice 0-1 Krupiński Suszec  
KS Wisła 5-1 AKS Mikołów  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6-0 Podlesianka Katowice  
Unia Racibórz 0-1 Górnik Pszów  
Góral Żywiec 3-2 Forteca Świerklany  
Kolejka 6 - 7-8 września
GTS Bojszowy 2-0 Podlesianka Katowice  
Góral Żywiec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
AKS Mikołów 2-0 Forteca Świerklany  
Unia Racibórz 4-1 KS Wisła  
Krupiński Suszec 1-0 Górnik Pszów  
Drzewiarz Jasienica 1-3 Gwarek Ornontowice  
Jedność 32 Przyszowice 2-0 Spójnia Landek  
Iskra Pszczyna 3-0 GKS II Katowice  
Kolejka 7 - 14-15 września
GKS II Katowice 1-2 GTS Bojszowy  
Spójnia Landek 1-2 Iskra Pszczyna  
Gwarek Ornontowice 1-2 Jedność 32 Przyszowice  
Górnik Pszów 3-1 Drzewiarz Jasienica  
KS Wisła 3-2 Krupiński Suszec  
Forteca Świerklany 2-1 Unia Racibórz  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 AKS Mikołów  
Podlesianka Katowice 4-1 Góral Żywiec  
Kolejka 8 - 21-22 września
GTS Bojszowy 0-3 Góral Żywiec  
AKS Mikołów 0-0 Podlesianka Katowice  
Unia Racibórz 0-3(wo) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Krupiński Suszec 4-0 Forteca Świerklany  
Drzewiarz Jasienica 1-1 KS Wisła  
Jedność 32 Przyszowice 4-0 Górnik Pszów  
Iskra Pszczyna 2-0 Gwarek Ornontowice  
GKS II Katowice 0-0 Spójnia Landek  
Kolejka 9 - 28-29 września
Spójnia Landek 1-2 GTS Bojszowy  
Gwarek Ornontowice 3-0 GKS II Katowice  
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Górnik Pszów 0-1 Iskra Pszczyna  
KS Wisła 0-1 Jedność 32 Przyszowice  
Forteca Świerklany 1-1 Drzewiarz Jasienica  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Krupiński Suszec  
Podlesianka Katowice 3-1 Unia Racibórz  
Góral Żywiec 4-2 AKS Mikołów  
Kolejka 10 - 5-6 października
GTS Bojszowy 4-0 AKS Mikołów  
Unia Racibórz 5-1 Góral Żywiec  
Krupiński Suszec 3-2 Podlesianka Katowice  
Drzewiarz Jasienica 0-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Jedność 32 Przyszowice 4-1 Forteca Świerklany  
Iskra Pszczyna 7-0 KS Wisła  
GKS II Katowice 6-0 Górnik Pszów  
Spójnia Landek 0-1 Gwarek Ornontowice  
Kolejka 11 - 12-13 października
Gwarek Ornontowice 2-1 GTS Bojszowy  
Górnik Pszów 3-1 Spójnia Landek  
KS Wisła 1-0 GKS II Katowice  
Forteca Świerklany 0-1 Iskra Pszczyna  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Jedność 32 Przyszowice  
Podlesianka Katowice 5-1 Drzewiarz Jasienica  
Góral Żywiec 2-0 Krupiński Suszec  
AKS Mikołów 5-2 Unia Racibórz  
Kolejka 12 - 19-20 października
GTS Bojszowy - Unia Racibórz  
Krupiński Suszec - AKS Mikołów  
Drzewiarz Jasienica - Góral Żywiec  
Jedność 32 Przyszowice - Podlesianka Katowice  
Iskra Pszczyna - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
GKS II Katowice - Forteca Świerklany  
Spójnia Landek - KS Wisła  
Gwarek Ornontowice - Górnik Pszów  
Kolejka 13 - 26-27 października
Górnik Pszów - GTS Bojszowy  
KS Wisła - Gwarek Ornontowice  
Forteca Świerklany - Spójnia Landek  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS II Katowice  
Podlesianka Katowice - Iskra Pszczyna  
Góral Żywiec - Jedność 32 Przyszowice  
AKS Mikołów - Drzewiarz Jasienica  
Unia Racibórz - Krupiński Suszec  
Kolejka 14 - 2-3 listopada
GTS Bojszowy - Krupiński Suszec  
Drzewiarz Jasienica - Unia Racibórz  
Jedność 32 Przyszowice - AKS Mikołów  
Iskra Pszczyna - Góral Żywiec  
GKS II Katowice - Podlesianka Katowice  
Spójnia Landek - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Gwarek Ornontowice - Forteca Świerklany  
Górnik Pszów - KS Wisła  
Kolejka 15 - 9-10 listopada
KS Wisła - GTS Bojszowy  
Forteca Świerklany - Górnik Pszów  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwarek Ornontowice  
Podlesianka Katowice - Spójnia Landek  
Góral Żywiec - GKS II Katowice  
AKS Mikołów - Iskra Pszczyna  
Unia Racibórz - Jedność 32 Przyszowice  
Krupiński Suszec - Drzewiarz Jasienica  
Kolejka 16 - 16-17 listopada
GTS Bojszowy - Drzewiarz Jasienica  
Krupiński Suszec - Jedność 32 Przyszowice  
Unia Racibórz - Iskra Pszczyna  
AKS Mikołów - GKS II Katowice  
Góral Żywiec - Spójnia Landek  
Podlesianka Katowice - Gwarek Ornontowice  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Górnik Pszów  
Forteca Świerklany - KS Wisła  
Kolejka 17
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - KS Wisła  
Forteca Świerklany - GTS Bojszowy  
Górnik Pszów - Podlesianka Katowice  
Gwarek Ornontowice - Góral Żywiec  
Spójnia Landek - AKS Mikołów  
GKS II Katowice - Unia Racibórz  
Iskra Pszczyna - Krupiński Suszec  
Jedność 32 Przyszowice - Drzewiarz Jasienica  
Kolejka 18
Iskra Pszczyna - Drzewiarz Jasienica  
GTS Bojszowy - Jedność 32 Przyszowice  
Krupiński Suszec - GKS II Katowice  
Unia Racibórz - Spójnia Landek  
AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice  
Góral Żywiec - Górnik Pszów  
Podlesianka Katowice - KS Wisła  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Forteca Świerklany  
Kolejka 19
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GTS Bojszowy  
Forteca Świerklany - Podlesianka Katowice  
KS Wisła - Góral Żywiec  
Górnik Pszów - AKS Mikołów  
Gwarek Ornontowice - Unia Racibórz  
Spójnia Landek - Krupiński Suszec  
GKS II Katowice - Drzewiarz Jasienica  
Iskra Pszczyna - Jedność 32 Przyszowice  
Kolejka 20
Górnik Pszów - Unia Racibórz  
Forteca Świerklany - Góral Żywiec  
GTS Bojszowy - Iskra Pszczyna  
Jedność 32 Przyszowice - GKS II Katowice  
Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek  
Krupiński Suszec - Gwarek Ornontowice  
AKS Mikołów - KS Wisła  
Podlesianka Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Kolejka 21
Podlesianka Katowice - GTS Bojszowy  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Góral Żywiec  
Forteca Świerklany - AKS Mikołów  
KS Wisła - Unia Racibórz  
Górnik Pszów - Krupiński Suszec  
Gwarek Ornontowice - Drzewiarz Jasienica  
Spójnia Landek - Jedność 32 Przyszowice  
GKS II Katowice - Iskra Pszczyna  
Kolejka 22
GTS Bojszowy - GKS II Katowice  
Iskra Pszczyna - Spójnia Landek  
Jedność 32 Przyszowice - Gwarek Ornontowice  
Drzewiarz Jasienica - Górnik Pszów  
Krupiński Suszec - KS Wisła  
Unia Racibórz - Forteca Świerklany  
AKS Mikołów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Góral Żywiec - Podlesianka Katowice  
Kolejka 23
Góral Żywiec - GTS Bojszowy  
Podlesianka Katowice - AKS Mikołów  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Unia Racibórz  
Forteca Świerklany - Krupiński Suszec  
KS Wisła - Drzewiarz Jasienica  
Górnik Pszów - Jedność 32 Przyszowice  
Gwarek Ornontowice - Iskra Pszczyna  
Spójnia Landek - GKS II Katowice  
Kolejka 24
GTS Bojszowy - Spójnia Landek  
GKS II Katowice - Gwarek Ornontowice  
Iskra Pszczyna - Górnik Pszów  
Jedność 32 Przyszowice - KS Wisła  
Drzewiarz Jasienica - Forteca Świerklany  
Krupiński Suszec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Unia Racibórz - Podlesianka Katowice  
AKS Mikołów - Góral Żywiec  
Kolejka 25
AKS Mikołów - GTS Bojszowy  
Góral Żywiec - Unia Racibórz  
Podlesianka Katowice - Krupiński Suszec  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Drzewiarz Jasienica  
Forteca Świerklany - Jedność 32 Przyszowice  
KS Wisła - Iskra Pszczyna  
Górnik Pszów - GKS II Katowice  
Gwarek Ornontowice - Spójnia Landek  
Kolejka 26
GTS Bojszowy - Gwarek Ornontowice  
Spójnia Landek - Górnik Pszów  
GKS II Katowice - KS Wisła  
Iskra Pszczyna - Forteca Świerklany  
Jedność 32 Przyszowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Drzewiarz Jasienica - Podlesianka Katowice  
Krupiński Suszec - Góral Żywiec  
Unia Racibórz - AKS Mikołów  
Kolejka 27
Unia Racibórz - GTS Bojszowy  
AKS Mikołów - Krupiński Suszec  
Góral Żywiec - Drzewiarz Jasienica  
Podlesianka Katowice - Jedność 32 Przyszowice  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Iskra Pszczyna  
Forteca Świerklany - GKS II Katowice  
KS Wisła - Spójnia Landek  
Górnik Pszów - Gwarek Ornontowice  
Kolejka 28
GTS Bojszowy - Górnik Pszów  
Gwarek Ornontowice - KS Wisła  
Spójnia Landek - Forteca Świerklany  
GKS II Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Iskra Pszczyna - Podlesianka Katowice  
Jedność 32 Przyszowice - Góral Żywiec  
Drzewiarz Jasienica - AKS Mikołów  
Krupiński Suszec - Unia Racibórz  
Kolejka 29
Krupiński Suszec - GTS Bojszowy  
Unia Racibórz - Drzewiarz Jasienica  
AKS Mikołów - Jedność 32 Przyszowice  
Góral Żywiec - Iskra Pszczyna  
Podlesianka Katowice - GKS II Katowice  
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Spójnia Landek  
Forteca Świerklany - Gwarek Ornontowice  
KS Wisła - Górnik Pszów  
Kolejka 30
GTS Bojszowy - KS Wisła  
Górnik Pszów - Forteca Świerklany  
Gwarek Ornontowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Spójnia Landek - Podlesianka Katowice  
GKS II Katowice - Góral Żywiec  
Iskra Pszczyna - AKS Mikołów  
Jedność 32 Przyszowice - Unia Racibórz  
Drzewiarz Jasienica - Krupiński Suszec
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans