LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 

 


 

Z golami braci i... trenera
21 lipiec 2017 (10:03), komentarze (0)
Na Żywiecczyźnie doszło dziś do ciekawego starcia sparingowego „okręgowego” Górala z a-klasowymi od niedawna Borami Pietrzykowice. Gospodarze zostali przez ekipę z Żywca potraktowani w obu połowach jednakowo surowo. Sygnał do natarcia Góralowi dał jego trener Krzysztof Bąk, który wynik meczu otworzył. Przed przerwą kibice byli świadkami jeszcze jednego istotnego zdarzenia. Michał Gołuch rozegrał znakomitą akcję ze swoim bratem Markiem, ten drugi ładnym lobem pokonał golkipera Borów. Przewaga Górala została udokumentowana także po zmianie stron. W rolach głównych wystąpili ponownie bracia.

Bory Pietrzykowice - Góral Żywiec 0-4 (0-2)

Góral:Kupczak – Urbaś, Biegun, Masny, Wojtyła, Bąk, Gowin, Mar.Gołuch, Mic.Gołuch, Gazurek, Semik oraz Krakowiak, Liczewski, Kłyszyński, Matlak [więcej]
Sekcja Bokserska: Trojok na podium
17 lipiec 2017 (07:57), komentarze (0)
Srebrny medal dla Daniela Trojoka! Daniel w dniu dzisiejszym zdobył srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Pułtusku. Młody Góral musiał uznać wyższość rywala z Knurowa. Składamy gratulacje za świetny wynik! Nie zapominamy o drugim Góralu, który brał udział w tych zawodach. Kewin Gibas niestety nie zdobył medalu, ale zajął czwarte miejsce, co również jest bardzo dobrym wynikiem. Duże podziękowania należą sie dla trenera Stefana Gawrona oraz Sławomira Łanieckiego. Brawo Górale!
Sekcja Bokserska: Trojok powalczy o złoto
14 lipiec 2017 (16:43), komentarze (0)
Podopieczny trenera Gawrona, Daniel Trojok wygrał dzisiaj kolejny pojedynek na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Pułtsku i awansował do finału. W niedzielę młody bokser będzie walczył o złoty krążek. Trzymamy kciuki za Daniela!Na Ogólnopolskiej Olimpiadzie oprócz Daniela Trojoka, walczył również Kewin Gibas. Reprezentant miasta Żywca zakończył rywalizację bez medalu. Zawodnikom należą się wielkie brawa.
el. Ligi Mistrzów w Žilinie
14 lipiec 2017 (08:22), komentarze (0)
Wspieramy naszych słowackich przyjaciół na ciekawym meczu w eliminacjach do Ligi Mistrzów z Fc Fopenhaga, który kończy się przegraną żółto-zielonych 1-3.

Terminarz Okręgówki 2017/2018
13 lipiec 2017 (14:34), komentarze (0)
Od pierwszego sierpniowego weekendu do połowy listopada potrwa runda jesienna Bielskiej Ligi Okręgowej w sezonie 2017/2018. Znamy już program wszystkich ligowych kolejek. Pary inauguracyjnej serii spotkań, z hitem pomiędzy drużynami z Wisły i Czechowic-Dziedzic włącznie, rozlosowane zostały podczas czerwcowej Gali „Futbolowe Asy Beskidów”. W ślad za premierową kolejką poznaliśmy następne, przy czym dokładne terminy meczów nie zostały jeszcze zatwierdzone. Wiadomo jednak, że swoje domowe mecze w niedziele rozgrywać będą LKS Leśna, Orzeł Łękawica, Pasjonat Dankowice i LKS '99 Pruchna. Pozostałe ekipy podejmą rywali w soboty. 11 i 12 listopada zmagania jesienne finiszują, wszystkie potyczki w nadchodzącej rundzie zaplanowano wyłącznie w terminach weekendowych.
[więcej]
Towarzysko trzy razy
11 lipiec 2017 (08:01), komentarze (0)
Dwa priorytety przed rozpoczęciem nowych rozgrywek postawili przed sobą działacze oraz szkoleniowiec Górala Żywiec. Jednym z nich jest zachowanie obecnego trzonu zespołu, na który składają się zawodnicy tyle doświadczeni, co rozchwytywani. Mowa m.in. o Kamilu Gazurku, Sebastianie Klimku, Patryku Semiku czy Marku Gołuchu, których nie jeden klub z regionu widziałby chętnie w swojej drużynie. [więcej]
Sekcja bokserska: Zawodowy Ślusarczyk
21 czerwiec 2017 (14:50), komentarze (0)
Kolejny wychowanek Górala - Sebastian Ślusarczyk, który trenował pod okiem Trenera Stefana Gawrona przeszedł na zawodowstwo i będzie walczył już na zawodowym Ringu. Powodzenia Góralu.
I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej
21 czerwiec 2017 (13:43), komentarze (0)
W dniach 24-25 czerwca w Żywcu odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 2007 i 2008. Rywalizacja będzie miała miejsce na obiektach sportowych miasta Żywca. Turniej rozegrany zostanie jednocześnie na dwóch stadionach: Góral 1956 Żywiec oraz TS Stal Śrubiarnia. W sportowej rywalizacji weźmie udział 40 drużyn z całej Polski.
[więcej]
MŠK Žilina w el. LM
21 czerwiec 2017 (13:39), komentarze (0)
W drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów MŠK Žilina zmierzy się z dwunastokrotnym Mistrzem Dani FC Kopenhaga. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Žilinie 12 lipca.

Strony: 1 2 3 ... 73


 

 

TABELA

1 24 WSS Wisła
24 Kuźnia Ustroń
3 19 Walcownia Cz-Dz
4 17 GÓRAL ŻYWIEC
5 16 Pasjonat Dankowice
6 15 LKS Bestwina
więcej...

OSTATNI MECZ

 

1 3

 

NAJBLIŻSZY MECZ

v

LIGA OKRĘGOWA

Sobota 08.10.2016r.

Godzina 15:00

STADION GÓRALA

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka