LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 

 


 

Terminarz Okręgówki 2017/2018
13 lipiec 2017 (14:34), komentarze (0)
Terminarz rundy jesiennej Bielskiej Ligi Okręgowej:
1. kolejka – 5/6.08.2017 r.
WSS Wisła w Wiśle – MRKS Czechowice-Dziedzice
Pasjonat Dankowice – Metal Skałka Żabnica
Koszarawa Żywiec – Błyskawica Drogomyśl
Spójnia Zebrzydowice – LKS '99 Pruchna
LKS Leśna – Cukrownik Chybie
GLKS Wilkowice – Czarni Jaworze
Orzeł Łękawica – LKS Bestwina
Tempo Puńców – Góral Żywiec

2. kolejka – 12/13.08.2017 r.
LKS Bestwina – Tempo Puńców
Cukrownik Chybie – Czarni Jaworze
Błyskawica Drogomyśl – Spójnia Zebrzydowice
MRKS Czechowice-Dziedzice – Góral Żywiec
GLKS Wilkowice – Orzeł Łękawica
WSS Wisła w Wiśle – Pasjonat Dankowice
LKS '99 Pruchna – LKS Leśna
Metal Skałka Żabnica – Koszarawa Żywiec

3. kolejka – 19/20.08.2017 r.
Tempo Puńców – GLKS Wilkowice
Koszarawa Żywiec – WSS Wisła w Wiśle
Spójnia Zebrzydowice – Metal Skałka Żabnica
Czarni Jaworze – LKS '99 Pruchna
Góral Żywiec – LKS Bestwina
Orzeł Łękawica – Cukrownik Chybie
LKS Leśna – Błyskawica Drogomyśl
Pasjonat Dankowice – MRKS Czechowice-Dziedzice

4. kolejka – 26/27.08.2017 r.
GLKS Wilkowice – Góral Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS Bestwina
WSS Wisła w Wiśle – Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie – Tempo Puńców
Metal Skałka Żabnica – LKS Leśna
Błyskawica Drogomyśl – Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice – Koszarawa Żywiec
LKS '99 Pruchna – Orzeł Łękawica

5. kolejka – 2/3.09.2017 r.
Koszarawa Żywiec – MRKS Czechowice-Dziedzice
Góral Żywiec – Cukrownik Chybie
Tempo Puńców – LKS '99 Pruchna
Spójnia Zebrzydowice – Pasjonat Dankowice
Czarni Jaworze – Metal Skałka Żabnica
LKS Bestwina – GLKS Wilkowice
Orzeł Łękawica – Błyskawica Drogomyśl
LKS Leśna – WSS Wisła w Wiśle

6. kolejka – 9/10.09.2017 r.
Cukrownik Chybie – LKS Bestwina
WSS Wisła w Wiśle – Czarni Jaworze
Błyskawica Drogomyśl – Tempo Puńców
MRKS Czechowice-Dziedzice – GLKS Wilkowice
Koszarawa Żywiec – Spójnia Zebrzydowice
Metal Skałka Żabnica – Orzeł Łękawica
LKS '99 Pruchna – Góral Żywiec
Pasjonat Dankowice – LKS Leśna

7. kolejka – 16/17.09.2017 r.
Czarni Jaworze – Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina – LKS '99 Pruchna
Spójnia Zebrzydowice – MRKS Czechowice-Dziedzice
Góral Żywiec – Błyskawica Drogomyśl
Czarni Jaworze – Pasjonat Dankowice
Tempo Puńców – Metal Skałka Żabnica
Orzeł Łękawica – WSS Wisła w Wiśle
LKS Leśna – Koszarawa Żywiec

8. kolejka – 23/24.09.2017 r.
MRKS Czechowice-Dziedzice – Cukrownik Chybie
Spójnia Zebrzydowice – LKS Leśna
Metal Skałka Żabnica – Góral Żywiec
WSS Wisła w Wiśle – Tempo Puńców
Błyskawica Drogomyśl – LKS Bestwina
Koszarawa Żywiec – Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice – Orzeł Łękawica
LKS '99 Pruchna – GLKS Wilkowice

9. kolejka – 30.09/1.10.2017 r.
LKS Bestwina – Metal Skałka Żabnica
Cukrownik Chybie – LKS '99 Pruchna
Czarni Jaworze – Spójnia Zebrzydowice
Góral Żywiec – WSS Wisła w Wiśle
Tempo Puńców – Pasjonat Dankowice
GLKS Wilkowice – Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica – Koszarawa Żywiec
LKS Leśna – MRKS Czechowice-Dziedzice

10. kolejka – 7/8.10.2017 r.
WSS Wisła w Wiśle – LKS Bestwina
Metal Skałka Żabnica – GLKS Wilkowice
Koszarawa Żywiec – Tempo Puńców
Spójnia Zebrzydowice – Orzeł Łękawica
MRKS Czechowice-Dziedzice – LKS '99 Pruchna
Błyskawica Drogomyśl – Cukrownik Chybie
LKS Leśna – Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice – Góral Żywiec

11. kolejka – 14/15.10.2017 r.
GLKS Wilkowice – WSS Wisła w Wiśle
Tempo Puńców – Spójnia Zebrzydowice
LKS Bestwina – Pasjonat Dankowice
Czarni Jaworze – MRKS Czechowice-Dziedzice
Cukrownik Chybie – Metal Skałka Żabnica
Góral Żywiec – Koszarawa Żywiec
Orzeł Łękawica – LKS Leśna
LKS '99 Pruchna – Błyskawica Drogomyśl

12. kolejka – 21/22.10.2017 r.
Koszarawa Żywiec – LKS Bestwina
MRKS Czechowice-Dziedzice – Błyskawica Drogomyśl
Metal Skałka Żabnica – LKS '99 Pruchna
WSS Wisła w Wiśle – Cukrownik Chybie
Spójnia Zebrzydowice – Góral Żywiec
Czarni Jaworze – Orzeł Łękawica
Pasjonat Dankowice – GLKS Wilkowice
LKS Leśna – Tempo Puńców

13. kolejka – 28/29.10.2017 r.
LKS Bestwina – Spójnia Zebrzydowice
GLKS Wilkowice – Koszarawa Żywiec
Tempo Puńców – Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie – Pasjonat Dankowice
Błyskawica Drogomyśl – Metal Skałka Żabnica
Góral Żywiec – LKS Leśna
Orzeł Łękawica – MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS '99 Pruchna – WSS Wisła w Wiśle

14. kolejka – 4/5.11.2017 r.
Czarni Jaworze – Góral Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice – Metal Skałka Żabnica
WSS Wisła w Wiśle – Błyskawica Drogomyśl
Koszarawa Żywiec – Cukrownik Chybie
Spójnia Zebrzydowice – GLKS Wilkowice
Orzeł Łękawica – Tempo Puńców
LKS Leśna – LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice – LKS '99 Pruchna

15. kolejka – 11/12.11.2017 r.
Tempo Puńców – MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina – Czarni Jaworze
GLKS Wilkowice – LKS Leśna
Góral Żywiec – Orzeł Łękawica
Błyskawica Drogomyśl – Pasjonat Dankowice
Cukrownik Chybie – Spójnia Zebrzydowice
Metal Skałka Żabnica – WSS Wisła w Wiśle
LKS '99 Pruchna – Koszarawa Żywiec

źr sportowe.beskidy.pl
Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!
Panel logowania
Komentarze

Brak komentarzy!


 

 

TABELA

1 24 WSS Wisła
24 Kuźnia Ustroń
3 19 Walcownia Cz-Dz
4 17 GÓRAL ŻYWIEC
5 16 Pasjonat Dankowice
6 15 LKS Bestwina
więcej...

OSTATNI MECZ

 

1 3

 

NAJBLIŻSZY MECZ

v

LIGA OKRĘGOWA

Sobota 08.10.2016r.

Godzina 15:00

STADION GÓRALA

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka