LIGA OKRĘGOWA
AKTUALNOŚCI
KADRA
TRANSFERY
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
 KLUB
O KLUBIE
KALENDARIUM
STADION
ZARZĄD
HISTORIA
ZNANI ZAWODNICY
ROK PO ROKU
OSIĄGNIĘCIA
MIASTO ŻYWIEC
 KIBICE
PAMIĄTKI
WSPOMNIENIA
TATTOO
INFO
REPORTAŻE
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
PUCHAR POLSKI
LINKI
BOKS
CIĘŻARY
KOLARSTWO
SIATKÓWKA
KONTAKT
 
 
 

 

 


 

Trener Górala: Hierarchia została zachowana
16 marzec 2017 (13:22), komentarze (0)
Po derbowym zwycięstwie nad Koszarawą w półfinale Pucharu Polski w podokręgu Żywiec w dobrym nastroju był szkoleniowiec Górala Krzysztof Bąk. I to zarówno odnosząc się do wyniku, jak i postawy swoich podopiecznych, w tym utalentowanych juniorów.

Na boisku Soły w Żywcu kibice obejrzeli wyrównany bój derbowy, ale lepiej w nim zaprezentował się wyżej notowany w tabeli „okręgówki” zespół Górala, który cieszył się po sukcesie 2:1. – Rywalizowaliśmy na boisku, które niekoniecznie ułatwia grę w piłkę z racji stanu murawy i wielkości samego boiska.
Ale mimo wszystko staraliśmy się grać kombinacyjnie i stworzyliśmy kilka groźnych akcji. Poza tym nie brakowało zaangażowania i woli walki, więc z takiej postawy mogę być zadowolony – tłumaczy szkoleniowiec Krzysztof Bąk, który nie uważa jednak, że wczorajsze derby zapadną szczególnie w pamięci sympatyków żywieckiego futbolu. – To był dla obu drużyn pierwszy oficjalny mecz po zimowej przerwie. Dla nas wypadł on na plus, ale trzeba powiedzieć, że derby się odbyły i już od kolejnego dnia zapominamy o nich – dodaje trener derbowych triumfatorów.

W środowej konfrontacji w Góralu wystąpiło aż 5 juniorów, chwalonych po spotkaniu przez jego obserwatorów. Karol Kubieniec, Jakub Knapek, Mateusz Widuch, Maksymilian Gowin i golkiper Janusz Drobisz przyczynili się do wygranej i uzyskania finałowej przepustki, w której rywalem żywieckiej ekipy będzie IV-ligowiec z Radziechów i Wieprza. – Można powiedzieć, że Góral zagra przeciwko... Góralowi (w GKS-ie występuje kilku eks-żywczan – przyp. red.). W każdym razie hierarchia na Żywiecczyźnie została zachowana, bo w finale spotkają się dwa najwyżej notowane w tabelach zespoły z regionu – klaruje trener Bąk.

źr sportowebeskidy.pl
Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!
Panel logowania
Komentarze

Brak komentarzy!


 

 

TABELA

1 27 Walcownia Cz-Dz
19 Błyskawica Drogomyśl
3 17 LKS Bestwina
4 17 Koszarawa Żywiec
5 16 Cukrownik Chybie
10 12 GÓRAL ŻYWIEC
więcej...

OSTATNI MECZ SPARINGOWY

 

2 2

 

NAJBLIŻSZY MECZ

v

LIGA OKRĘGOWA

Sobota 14.10.2017r.

Godzina 16:00

 
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

1:

®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans

© Created by Admin Misza 2003-2007     

     Admin S-ro 2008

  statystyka